Yüzüncüyıl

YÜZÜNCÜYIL SİEMENS SERVİSİ

44Yüzüncüyıl Siemens Servisi vardiyalı çalışan çağrı merkezlerindeki ekipleri ile günün her saati adres kaydınızı alabilmek ve sizlere yardımcı olabilmek için görev yapmaktadır.

Zaman mefhumu olmadan dilediğiniz saatte ulaşabileceğiniz merkezimizdeki elemanlarımız telefonla veya adresinize gelerek destek vermektedir. Soracağınız her soruya net ve aydınlatıcı yanıtlar vererek bilgi sahibi olanızı sağlayacak teknisyenlerimiz bu esnada arızalarınız için müdahalede bulunacaktır.

Onayınız ve izniniz olmadan hiçbir şekilde cihaza el sürmeyecek olan ustalarımız takribi masrafınızı da söyleyerek işlem bitimizde hazırlıklı olmanızı sağlayacaktır. Siemens arması taşıyan tüm cihazlarınız için güvenilir ve ekonomik tamir hizmetleri sunarak Yüzüncüyıl bölgesinin en çok aranan ve sevilen servisi olmayı başardık.

Yüzüncüyıl Siemens Servisi olarak oldukca kalabalık müşteri portföyümüzle işlerimizde ne kadar başarılı olduğumuzu da ispatlamış bulunduk. 365 gün servis veren firmamız mükemmel işlere imza atabilmek için çalışmalarını sürdürmektedir.Lütfen siz de bizimle iletişime geçip problemlerinizi giderebilmek için destek isteyiniz…

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir