Yenimahalle

YENİMAHALLE SİEMENS SERVİSİ

33   Estetiğin ve mükemmel tasarının bulunduğu markaya ait buzdolapların, bulaşık makinelerin, fırınların, ocakların, klimaların, kombilerin servisi Yenimahalle Siemens servisidir.

Servisimiz servis hizmetlerini Yenimahalle’de hızlı, kaliteli ve garantili hizmetleriyle adını kısa süre duyurmuştur. Değerli müşterilerimizin marka ürünlerine ait arızları, orijinal yedek parçaları, montajları, de montajları, yıllık periyodik bakımları gibi sistematik sorunların hepsine kalite çerçevesinden asla vazgeçmeden hizmetlerini sunmaktadır.

Biliriz ki, kaliteden ödün vermeden sunulan hizmetler uzun ömürlü olur ve müşterileri memnun eder.

Müşteri odaklı çalıştığımız için, müşterilerimizin beklentilerini ve önerilerini dikkate alarak hizmetlerimizi sunmaktayız. Servisimizi arayarak cihazlarınızdaki arıza koduna göre TSE uygun, hizmet sunuyoruz.

Arızalanan, tamiri olması gereken cihazlarınıza yedek parça gerektiğinde orijinal yedek parçaları takmaktayız. Taktığımız orijinal yedek parçalar servisimiz tarafından 1 yıl garanti altındadır. Genelde Yenimahalle Siemens servisi yerinde tamir ve arıza gidermeye çalışır, böylelikle anında hizmet sunar.

Bu sistem sorunlarının yanında klima ve kombilerin montajlarını da yapmaktayız. Siemens marka kullanım kılavuzuna göre profesyonel ekibimiz tarafından montajları yapılır. Montajlar yapılmadan önce mekan inceleme için ekspertiz yardımı alınır ve en verimli kullanım sağlanacak yere cihazların montajı yapılır.

Bu cihazların uzun ömürlü olması ve sağlığınızı tehdit etmemesi için rutin olarak yıllık periyodik bakımlarının yapılması gerekir. Servisimiz haftanın her günü 7/24 saat kesintisiz hizmet sunmaktadır. Kaliteden, garantiden ve güveden asla ödün vermeyen Yenimahalle Siemens servisi teknik uzman ekibi ile hizmetlerini sunmaktadır.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir