Ufuktepe

UFUKTEPE SİEMENS SERVİSİ

33Ufuktepe Siemens Servisi kurulmuş olduğu günden günümüze kadar geçen dönemde hep en iyiyi sunma gayreti içinde olduğundan dolayı yapmış olduğu tamiratlarda profesyonel müdahalelerde bulunmayı başarmış ve mükemmel sonuçlar almıştır.

Siemens yılar boyu güven içinde kullanabileceğimiz ürünlerin üretimini yapmaktadır. Çamaşır makinesi ,bulaşık makinesi buzdaolabı , klima televizyon gibi cihazlardaki dayanıklılık ve ergonomi ile tüketicilerin en çok tercih ettiği markalar arasına girmiştir.

Ufuktepe Siemen Servisi olarak bir de keyifle ve güvenle kullandığınız bu ürünlere hizmet vermekteyiz.Orjinal parça kullanımı ile yaptığımız tüm işlemlerde en başarılı ve kalıcı sonuçları almaktayız.

Yedek parça stoğumuzda ihtiyaç olan her parçayı bulundurarak zaman kaybı yaşatmadan onarımlarınızı gerçekleştirmekteyiz. Sadece ufuktepeye değil Ankaranın tüm semtlerine de mobil araçlarımızla hizmet ulaştırmaktayız.

Ufuktepe Siemens Servisi olarak yıllar içinde edindiğimiz tecrübelerimizi işimize yansıtarak hep olumlu yorumlar aldık.Her yönü ile beğenilen servisimizin mükemmel tamir işlemlerinden sizler de yararlanmak istediğiniz taktirde merkezimizi arayarak randevu alabilirsiniz..

2 Responses to Ufuktepe

  1. Ümit Sarıcı diyor ki:

    2004 yılında aldığım bir projeksiyon tv var. Ses var ama görüntü gitti, Ufuktepe’de oturuyorum ne yapayım?
    (Cihaz çok büyük ve ağır)

    • admin diyor ki:

      Ümit Bey Merhabalar.Projeksiyon tv sisteminiz için ekiplerimiz yerinde müdahalede bulunabilirler.Ufuktepe bölgesindeki arkadaşlarımızın yardımcı olabilmesi için 339 9 000 numaralı telefondan iletişime geçebilirsiniz.İyi günler dileriz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir