Subayevleri

SUBAYEVLERİ SİEMENS SERVİSİ

33Subayevleri Siemens Servisi tamiratlarındaki özen titizlik ve tecrübe ile dikkat çekmektedir. Sorununuz ne olursa olsun çağrı merkezlerimizdeki arkadaşlarımız sizi dikkatle dinleyerek öncelikle telefonda yardımcı olmaya çalışırlar.

Eğer başarılı olamazlarsa servis kaydınız açılıp adresiniz alındıktan sonra hemen adresinize intikal edilir. Burada ürün başten aşağı incelenerek arıza en ince detayına kadar tespit edilir.

Onayınızın alınmasından sonra onarım işleminiz başlatılarak en seri şekilde işlem bitirilir. Kötü sürprizlerle karşılaşmamanız için önce fiyat bilgisi verilir.İş bitiminde size vereceğimiz teknik servis belgesi sizi ve ürününüzü garanti altına alır.

Subayevleri Siemens Servisi tarafından yapılan işlemler sonucunda aynı arızanın tekrarlaması ve aynı parçanın bozulması durumunda ilk bir yıl hiçbir ücret talep edilmez. Böylelikle gereksiz masraftan da kurtulursunuz kendinizi güvende hissedersiniz.

Bu güne kadar bizi tercih eden hiçbir müşterimizi mağdur etmeyerek sürekli sizlerin takdirini kazanmayı başardık. Kusursuz tamir işlerimizden sizler de yararlanmak istediğiniz takdirde bizi arayarak randevu alabilirsiniz. Sizleri memnun etmekten mutluluk duyacağız…

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir