Klima Servisi

Klima Servisi

2020-06-19

Eğer alacağınız klima hakkında herhangi bir bilginiz yoksa kesinlikle rastgele bir seçim yapmamalısınız. Gerekirse bunun için Ankara Profilo Servisi klima birimlerimizden keşif yardımı alabilirsiniz.

Böylelikle ekibimiz öncelikle klima taktıracağınız alanı görecek ve sizleri en iyi klima tercihi konusunda doğru bir şekilde yönlendirecektir.

Klimalar yıllık bakımları ve temizliği aksatılmaması gereken cihazlardır. Klimalar konusunda karşımıza kompresör, iç ve dış ünite, filtre, fan gibi parçalarda arıza şikâyetleri gelmektedir.

Bu tip parça ve aksamların düzenli bir şekilde bakımdan geçmesi son derece önemlidir. Profilo marka klimanızdan tam verim almak istiyorsanız mutlaka temizliğine önem vermelisiniz.

Klimanızın filtrelerini iki haftada bir ılık su ile yıkamalı ya da silmeli veya elektrik süpürgesi ile tozlarını almalısınız. Ayrıca klimanızda enerji tasarrufu sağlamak adına sürekli açıp kapama yerine mutlaka orta ayarda sürekli çalıştırmalı ancak uzun vadede kullanmayacaksanız kapatmalısınız.

Klimanızla ilgili her türlü sorunda Ankara Profilo Servisi operasyon merkezimizi arayabilirsiniz. Aklınıza takılan soruları sorabilir ya da teknik destek almak isterseniz anında arıza kaydı oluşturabilirsiniz.

Cihazlarınıza dilerseniz tam donanımlı atölyelerimizde dilerseniz ev ya da işyerlerinizde bakım yapmaktayız. Gezici servis araçlarımız ile hareket ettiğimizden Ankara merkez ya da ilçelerin hangisinde olursanız olun hiçbir şekilde vakit kaybettirmeden işlemlerimizi tamamlamaktayız.

Orijinal yedek parça temini ile Profilo marka cihazlarınızdaki parça arızalarını anında ortadan kaldırmaktayız.

Sayfamızı Paylaşın
Haberler
Ankara Kombi Servisi
2020-05-29
Ankara Klima Servisi
2020-04-23
Beyaz Eşya Servisi
2020-03-14