Çamaşır Makinesi

Çamaşır Makinesi

2020-06-14

yrıca tahliye hortumunda delinme, gevşeme gibi bir durum söz konusu ise cihazınızda su almama, boşaltmama problemleri görülebilir. Böyle durumlarda parça değişimi yapılabilmektedir. Ankara Profilo Servisi olarak çamaşır makinelerinde bu ve benzer problemler yaşadığınızda profesyonel destek sağlayarak cihazınızın onarımını gerçekleştirmekteyiz.

Mutfakların sık kullanılan cihazlarından bir tanesi bulaşık makineleridir. Bulaşık makinelerinde bulaşıkların buğulu çıkması gibi bir problemler karşılaşmak mümkün olabiliyor.

Şebeke suyu farklı mineraller barındırdığından bölgeye göre sertlik derecesi değişebiliyor. Eğer şebeke suyu çok sert ise cihazınızdan çıkaracağınız bulaşıklarınızın buğulu olması kaçınılmaz olabiliyor.

Bunun için müşterilerimize uygun deterjan ve parlatıcı kullanmalısınız. Bu konu hakkında detaylı bilgi almak isterseniz Ankara Profilo Servisi çağrı merkezimizden müşteri temsilcimiz ile görüşebilirsiniz.

Profilo kurutma makinelerinde ise pek çok farklı arıza ile karşılaşmak mümkün durumdadır. Mesela kurutma işleminin gereğinden fazla uzun sürdüğüne dair şikâyetler gelebiliyor. Bunun iki sebebi olabilmektedir. Birincisi cihazınızın bulunduğu alan çok dar, havasız ve bu nedenle kurutma işlemini uzun zamana yayıyordur.

Sayfamızı Paylaşın
Haberler
Ankara Kombi Servisi
2020-05-29
Ankara Klima Servisi
2020-04-23
Beyaz Eşya Servisi
2020-03-14