Hakkımızda

Hakkımızda

2020-06-18

Bazen ev ve işyerlerinizde kullandığınız cihazlarınız öyle zamanlarda arızalanır ki ne yapacağınızı bilemezsiniz. Bu şaşkınlık ve panik ile hem zamandan hem de maddiyattan kaybedersiniz. 25 yıllık bir tecrübe ile Profilo marka cihaz kullanan müşterilerimize böyle bir sıkıntıyı hiçbir şekilde yaşatmıyoruz. Beyaz eşya, klima, şofben ve televizyon gibi kaliteli ürünlerle kendisini ispatlamış olan, yıllardır ülkemizde geniş bir kesim tarafından tercih edilen Profilo cihazların bakımını kapsamlı ve garantili bir şekilde yapmaktayız.

İso 9001 belgeli firmamız müşteri memnuniyeti odaklı yaptığı çalışmalarda hiç kimseyi mağdur etmemekte, hızlı, yerinde ve garantili işlemleri ile kapsamlı hizmet sunmaktadır. Alanında uzman teknisyenlerimizin tamamı Profilo marka cihazlar konusunda gerekli eğitimi almıştır. Bu anlamda detaylı bir bakım-onarım hizmeti sunmaktayız. Gezici servis araçlarımız ile hareket ediyor ve Ankara ilimizin hangi ilçe ya da semtinde olursanız olun sizlere anında hizmet getiriyoruz. Üstelik bunu yaparken bir yıllık Ankara Profilo Servisi garantisi de veriyoruz.   

Hem evlerde hem de işletmelerde beyaz eşyalar yoğun şekilde kullanılan günlük işlerimiz açısından en önemli cihazlardır. Bunlardan bir tanesi mutfaklarda kullanılan Profilo buzdolaplarıdır. Gıdalarımızı sakladığımız buzdolapları bazı nedenlerden dolayı çalışmayı durdurabiliyor.

Buzdolabının soğutma işlemini düzgün bir şekilde yapabilmesi adına hem kompresörün düzgün bir şekilde çalışması hem de sistemde gazın yeteri miktarda bulunması gerekir. Kompresör bozulmuş ya da gaz kaçağı sorunu yaşanıyor ise cihazınızdan hiçbir suretle verimli soğutma alamazsınız. Buzdolabınızda bir soğutmama durumu ile karşılaştığınızda Ankara Profilo Servisi operasyon merkezimizi arayabilir ve dilediğiniz an yardım alabilirsiniz.

Bulaşık ve çamaşır makineleri ise Profilo markasının tercih edilen bir diğer cihazları olmaktadır. Bulaşık ve çamaşır makinelerinde su ile ilgili problemler karşımıza çıkabiliyor. Su almama, boşaltmama ya da su sızdırma sık bir şekilde karşılaştığımız sorunlardır. Bağlantı noktalarının kontrol edilmesi ve tahliye borularında bir çatlak ya da delik var ise değiştirilmesi gerekir. Bu ve benzer konularda Ankara Profilo Servisi uzman ekibimizden yardım alabilirsiniz.

Profilo markasının özellikle bahar ve yaz aylarında yoğun bir şekilde tercih edilen cihazlarından bir tanesi klimalardır. Klimalar pek çok modelde pek çok alanda kullanılabilir. Klimalarda karşımıza çıkan arızalar arasında kompresör arızası, gürültülü çalışma, fan arızası, koku yayma, su sızdırma, kumanda arızası, üniteler arası temassızlık, program arızası ve benzeri sorunlar bulunmaktadır.

Profilo marka klimalarınızda ortaya çıkabilecek her türlü arızada gerekli tedbirleri sizin için alıyoruz. Ayrıca yıllık bakımları da Ankara Profilo Servisi olarak aksatmadan yapmaktayız. Profilo televizyon, kurutma makinesi ve şofben gibi diğer kullanışlı cihazlarda da yaşayacağınız sorunlar için operasyon merkezimizi günün 24 saati rahatlıkla arayabilirsiniz.

Sayfamızı Paylaşın
Haberler
Ankara Kombi Servisi
2020-05-29
Ankara Klima Servisi
2020-04-23
Beyaz Eşya Servisi
2020-03-14