Mamak

MAMAK SİEMENS SERVİSİ

33 Mamak Siemens Servisi zengin kadrosu ve profesyonelleşmiş ekipleri ile tüm mamak bölgesinde hizmetinizdedir. Beyaz eşya klima televizyon tamiri gibi onuların çözüm merkzi olan firmamız günün her anı sizlerledir.

Tüketiciler tarafından sıklıkla tercih edilen Siemens’in Ankara Mamak’ta ki yetkili servisiyle ilgili genel bilgileri sizinle paylaşmak istiyorum. Tamirden sonra size 1 yıl kullanım garantisini de sunan Mamak Siemens servisi, dikkatli ve özenli ilgisiyle ürünlerinizi en kısa sürede tamir edip size geri dönüşünü sağlamaktadır.

1 yıl içinde tekrarlanacak herhangi bir arızada size ücretsiz tamir garantisi veriyor ve hiçbir ücret ödemeden hizmet alabiliyorsunuz. Tüm parçaların yedeklerinin bulunduğu serviste, sorunların en kısa sürede el çabukluğuyla hallediliyor.

Mamak’ta hemen hemen her yerde gezici servis ile evlerde tamir hizmetini de sunan Mamak Siemens servisi, alanında uzman kadrosuyla siz değerli tüketicilere en iyi hizmeti vermek için canla başla çalışmaktadır. Mamak Siemens servisi klima servisi, beyaz eşya servisi ve kombi servisi olarak da hizmet vermektedir.

Yapılan site değerlendirmelerinde müşteri memnuniyetinin, hızlı servis hizmetinin ve yedek parça temininin ön planda olduğu görülmüştür.

Tüketicilere kredi kartıyla ödeme, nakit ödeme ve bankadan havale suretiyle istediği şekilde ödeme kolaylığı sağlayan Mamak Siemens servisi %100 hizmet garantisi veriyor. Alanında ön planda görülmeye adım adım yaklaşırken, günden güne daha fazla tercih edilir hale geliyor.

Müşteri memnuniyetini ön planda tutarak, siz değerli müşterilere daima güler yüzle hizmet veren teknik servisimiz sizlere bir telefon kadar yakındır. Deneyimli elemanları ile beyaz eşyalarınızın sorunsuz tamiratını yapacaktır. Memnun kalacağınız kalitede hizmet sunmaya çalışan bu servisi Mamak’ta ziyaret edebilirsiniz.

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir