Karapürçek

KARAPÜRÇEK SİEMENS SERVİSİ

33Karapürçek Siemens Servisi Başarılı çalışmalarına her gün bir yenisini daha ekleyerek TSE standartlarına ulaşmıştır. Siemens markalı klima , beyaz eşya ve televizyonlarınıza en kaliteli hizmeti sunarak sürekli sizleri memnun etmek için çabalayan işletmemiz sizlerden gelen olumlu yorumlar sayesinde bu amacına da ulaşmıştır.

Sadece Karapürçek bölgesi için değil , civar mahalle ve semtler için de güven duyarak arayabileceğiniz işletmemiz sizlere kesintisiz ve ekonomik hizmetler sunmaktadır.

Su kaçıran çamaşır veya bulaşık makinanız, soğutmayan buzdolabınız ve klimanız için ve hatta görüntüsünde sorun yaşadığınız televizyonlarınız için bizi arayabilir , kusursuz işlemlerimizden faydalanabilirsiniz.

Karapürçek Siemens Servisi profesyonel servis hizmetlerini sürdürebilmek için seçkin personelleri ile çalışmakta ve ekip çalışmasının önemini bildiği için bu konuya ayrıca özen göstermektedir. Güleryüzlü teknisyenlerimiz tam donanımlı araçları ile sizlere 365 gün hizmet sağlamaktadır. Telefon ile destek birimimiz her daim görev başındadır.

Fiziki müdahalelerden arızalarınızı veya sorunlarınızı önce telefonla çözüme kavuştumak için çaba gösteren arkadaşlarımız , eğer başarı sağlayamazsa derhal adresinize ekip yollayacaktır.Sizlere en iyi hizmeti sağlayabilmemiz için lütfen bizimle irtibata geçiniz..

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir