İncirli

İNCİRLİ SİEMENS SERVİSİ

33İncirli Siemens Servisi kaliteli ve başarılı işlere imza atan , prensipli çalışan , dürüstlükten asla ödün vermeyen bir yapıya sahip güvenilir bir firmadır. Bu güne kadar edindiğimiz tecrübeleri işimize yansıtmayı başararak arızalarınıza en doğru müdahaleleri yapabilmekteyiz.

Gereksiz yere parça değişimi yapmamak için işinin ehli olmasının gerekliliğinini bilincinde olan işletmemiz ekonomik tamiratlara imza atmaktadır. Günümüzde dakikaların bile çok önemli olduğunu bildiğimiz işin servis hizmetlerimizi elimizden geldiğince hızlı bir biçinde yerine getirmeye çalışıyoruz.

İncirli Siemens Servisi olarak şunu belirtmek isteriz ki arıza yapan ürünlerimizin tamiri için beklemek bizleri fazlası ile sıkar ve yaşam kalitemizi düşürür. Örneğin sıcak günlerde çalışmayan bir klima veya içirisindeki yiyecekleri soğutmayı başaramayan bir buzdolabı yaşamımızı olumsuz yönde etkiler. İşte tam bu sebeple ekip sayımızı fazla tutarak arıza onarım çağrılarınıza sizleri hiç bekletmeden müdahale edebiliyor , konforlu yaşamınıza sizi tekrar kavuşturabiliyoruz. Lütfen servisimizi arayarak veya mesaj yolu ile iletişime geçiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir