Etlik

ETLİK SİEMENS SERVİSİ

33  Mekanik ve makine cihazları sektörü servisindeki gelişmeler ile orantılı çalışma sistemimize yılların verdiği tecrübeyi katıyor alanımızda profesyonel Etlik Siemens servisi olarak anılıyoruz. Müşterilerimize verdiğimiz değerden dolayı servislerimiz de aynı değeri vererek çalışıyor.

Mükemmel ve sorunsuz servis anlayışımız ve teknik profesyonel ekibimiz ile hızla ilerliyoruz. Ekibimiz işinde profesyonel olduğundan hizmetlerimizde sistematik sorunlar asla olmaz.

Buzdolapların, çamaşır makinelerin, kurutma makinelerin, küçük ev aletlerin, bulaşık makinelerin, klimaların, kombilerin, ocakların, fırınların vb cihazlarınızın bütün servislerinde aynı kalitede hizmet sunuyoruz.

Arızalanan, çalışmayan, yedek parçaya ihtiyacı olan, kötü ses çıkaran, bakımları olması gereken cihazlarınızın bütün sorunlarını hızlı ve etkili çözümlerle gidermekteyiz. Bizden beklentileriniz doğrultusunda servis veriyor, istediğiniz gün ve saatte hizmetimizi sunuyoruz.

Yedek parçaya ihtiyaç duyan cihazlarınıza orijinal yedek parça kullanıyor ve en kısa sürede ihtiyacınızı karşılayarak siz değerli müşterilerimizi, Etlik Siemens servisi mağdur etmiyor. Kurulumu ve montajları olması gereken cihazlar için servis talep ettiğinizde bu işlemi karşılamak için eğitim almış, bu iş için yetiştirilmiş teknik personellerimiz hizmet sunuyor.

Haftanın her günü kesintisiz hizmet sunuyoruz. Bu sebeple hafta içi veya mesai sonrası servis isteyebilir ve bakımları olması gereken cihazlarınızı bugünlere bırakabilirsiniz. Bakımları olması gereken cihazlarınızı Etlik Siemens servisi sistemli bir şekilde en hızlı servis ile tamamlar ve zamanınızı harcamaz. Kapıda ödeme kolaylığı sağlıyor kredi kartına taksit yaparak siz değerli müşterilerimizin takdirini alıyoruz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir