Emek

EMEK SİEMENS SERVİSİ

22Emek Siemens Servisi başkentimiz Ankara ilinin en eski servis birimlerinden birisidir.Özellikle de bayanlar günlük yaşamlarını kolaylaştıran ve tüm gün ellerinde he an biti olan elektronik eşyalarının bozulmasını istemezler.

Çamaşır makinaları çamaşırlarını yıkarken, bulaşık makinalarında bulaşıkları, buzdolaplarında yemekleri, derin dondurucuda kışlık hazırlıkları vardır.

Bunun yanı sıra soba yakmayla uğraşmak su ısıtıcıların su ısıtmaz klima ve kombilerini kullanılırlar. Emek Siemens sevisi tüm bu akışın aksamaması ve hayatın normalinde gitmesi adına tüm elektronik eşyaların kurulum, bakım ve onarımlarını geçekleştirmektedir.

Servis bünyesinde yer alan profesyonel ekip, yıllarını bu işe vermiş olup, kazanmış oldukları deneyimleri ile her yeni işte daha iyi olmaktadırlar.  Teknik seviş hizmetlerinin yanı sıra müşterilerinin he daim sorularına yanıt veren ve onlara her türlü desteği sağlayan Emek Siemens servisi sektörde var olduğu günden bu güne yeniliklere açık olup kendisini geliştirmektedir.

Ürünlerini seçmekte zorlanan kişilere gerekli yardımı sağlayan ve sonrasında mekânların en doğru bölümlerine bu ürünlerin kurulumlarını gerçekleştirmekte olan servisi kullanımlar hakkında da yeterli bilgileri sunarak kullanıcıların bilinçlenmesini sağlamaktadır. Ayrıca yaşanacak olan anlık sıkıntılarda nasıl müdahale edileceğini de anlatarak sorunların büyümeden çözülmesini sağlamaktadırlar.

Sahip olduğu servis aracı ve aracı kullanan deneyimli personel yeni hizmetler için günün her anı hazır olarak beklemekte olup, gelen çağrıların ardından zaman kaybetmeden verilen adreslere ulaşmaktadırlar. Emek Siemens servisi şimdilerde bulunduğu çevreden çok daha geniş alanlara hizmet vermekte olup, bu sayede kullanıcılar hiçbir şekilde mağduriyet yaşamamaktadırlar.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir