Demirlibahçe

DEMİRLİBAHÇE SİEMENS SERVİSİ

33Demirlibahçe Siemens Servisi çağdaş ,ileri deredece hizmet veren , son deree teknik yapıya sahip , ileri görüşlü ve yenilikci bir servistir.

Personel eğitimine gösterdiğimiz özen ile işimizde en ufak bir ayrıntıyı gözden kaçırmedan ve eksik bırakmadan tüm sorunlarınızı kusursuzca bildiğimiz için personellerimizi uzmanlık alanlarında eksik kalmayacak şekilde ve sürekli kendilerini yenilemelerini sağlayarak eğitime tabi tumaktayız.

Tamir işlerinde gözden kaçan ve dikkatsizlik sonucu atlanan işler ileride büyük sorunlara neden olabilir. Bu yüzden son kontrolden sonra bile tekrar tekrar kontrol yapılmadan tamir edilen hiç bir ürün müşterilerimize teslim edilmez.

Siemens amblemi taşıyan bütün cihazlarınıza temiz ve kaliteli hizmet arıyorsanız Demirlibahçe Siemens Servisi olarak her an yanınızdayız. Çamaşır makinesi , bulaşık makinesi buzdolabı klima ve televizyon arızalarınızı en kısa sürede ve en titiz şekilde çözüme kavuşturarak kullanımınıza kaldığınız yerden devam etmenizi sağlıyoruz. Sesli yanıt sistemi ile veya mesaj yolu ile bize ulaşabilir ve randevu kaydı oluşturabilirsiniz. Aramanızı bekliyoruz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir