Demetevler

DEMETEVLER SİEMENS SERVİSİ

            33Prensip olarak önceliklerini müşteri memnuniyeti olarak belirleyen firma, eğitimli teknisyenleri ile 7/24 hizmetinize açıktır. Siemens marka tüm cihazlarınızın arıza tespit, onarım, bakım, montaj ve de-montaj hizmetlerini kusursuzca yerine getirirler.

Sektörde adını güvenli ve kaliteli servis olarak hafızalara yazdıran Demetevler Siemens servisi daima hatırı sayılır bir firma olmayı başarmıştır. Sizlerin de güveni ve memnuniyeti ile daha da ilerilere gitmeye devam etmektedir.

Kaliteden kesinlikle ödün vermeden çalışan firma, orijinal yedek parçadan başka hiçbir yan sanayi ürününü firmasında ve araçlarında bulundurmaz. Siemens marka, tüm cihazlar konusunda üstün bilgilere sahip olan ekip, hızlı ve kesin çözümler sunarlar.

Son sistem teknolojinin yakın takipçisi olan Demetevler Siemens servisi tam donanımlı bilgi ve ekipmana sahiptir. Takım ruhu ile çalışan kişilerden oluşan servis ekipleri, deneyimli olmakla beraber, saygılı ve güler yüzlü kişilerdir. Siemens cihazlarınızın kullanımı konusunda sizi çok iyi bilgilendirir ve aradığınız an, sizi bekletmeden yada oyalamadan yanınızda olurlar.

İşçilik ve değiştirilen tüm yedek parçalar, servis tarafından 1 yıl garantilidir. Siemens marka cihazlarınızı uzun yıllar sorunsuz olarak kullanmak istiyorsanız, bakım, onarım, montaj ve de-montaj işlemlerini, Demetevler Siemens servisine yaptırın.

Uygun fiyat ve kapıda kredi kartı ile ödeme kolaylıkları sağlayarak, hizmetten kolay ve rahat bir şekilde faydalanmanızı sağlıyorlar. Zaman ve uzaklık gibi sıkıntılar gezici servis ekipleri sayesinde ortadan kayboldu. Siz arayın, randevu talep edin, müsait olduğunuz zamanda servis hizmeti sağlansın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir