Beytepe

BEYTEPE SİEMENS SERVİSİ

44Beytepe Siemens Servisi ilk satın aldığınız ürünlerinizi yetkili servislere montaj yaptırmanızı ve kurulumdan sonra garanti belgenizi kaşelettirerek kullanıma başlamanızı tavsiye etmektedir. Bu sayede ürününüzün garanti sürelerinde sorun çıkartması halinde hiç bir ücret ödemeden tamir ettirme olanağını yakaladığınızı unutmamanızı belirtmek isteriz.

Hatta servis ücreti bile ödemeden kontrol ve tamir ettirebilirsiniz. Siemens klima beyaz eşya ve televizyon gibi ürünlerinizi arızalanmaları halinde tamir ettirmek için sağda solda servis aramayın. Bilmediğiniz , tanımadığınız ve emin olmadığınız kişilere cihazlarınızı teslim ederek riske girmeyin.7/24 ulaşabileceğiniz çağrı merkezimizden randevu alarak sorunlarınızın çözümü için ilk adımı atabilirsiniz.

Gerisini profesyonel ustalarımızın hünerli ellerine bırakın .En hızlı ve uygun fiyatlı onarımınızı gerçekleştirerek ürününüzü ilk günkü performansına kavuşturacaktır. Beytepe siemens servisi bu güne kadar gerçekleştirdiği kusursuz işlemlerden sizleri de istifade ettirebilmek için kayıt bırakmanızı beklemektedir…

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir