Batıkent

BATIKENT SİEMENS SERVİSİ

33Batıkent Siemens Servisi sınırsız servis hizmetinin en doğru adresidir. Siemens marka klima, kombi, TV, çamaşır, bulaşık makinesi, fırın gibi cihazlarınızı gönül rahatlığı ile emanet edebileceğiniz tek servistir.

7 gün 24 saat kesintisiz hizmet sunan Batıkent Siemens servisi, müşteri memnuniyeti odaklı çalışır. Teste tâbi tutmak gerekmedikçe, cihazlarınızı servise götürmezler.

Yerinde ve kesin çözümlerle, maddi ve manevi olarak sizi rahatlatırlar. Sadece bir telefonla, kesintisiz servis hizmeti ayağınıza geliyor.

İsçilik ve yedek parçalar, 1 yıl garantilidir. Parça değişimlerinde orijinal yedek parça kullanan Batıkent Siemens servisi aynı arızanın ikinci kez tekrarlanmamasını sağlar.

Siemens marka tüm model cihazlar hakkında eğitim alan ve donanımlı bilgiye, ekipmana sahip olan firma, kesin ve garantili çözüm konusunda iddialıdır. Tamir sonrası detaylı kontrolleri yapıldıktan sonra, cihazınızı hemen kullanıma hazır olarak teslim ederler.

Siemens elektronik cihaz doktorları diyebiliriz. Arıza tespit, onarım, montaj ve de-montaj hizmetlerini çabuk ve kusursuz olarak yerine getiren Batıkent Siemens servisi ekipleri, gezici servis araçları ile hız konusunda da iki kat daha iyiler.

Günlük birkaç ailenin Siemens cihaz bakım, onarım işlemlerini gerçekleştirerek, sıkıntıları minimum düzeylere düşürüyor. Uygun fiyat ve kapıda kredi kartı ile ödeme kolaylığı da sağlayarak, gönülleri bir kez daha fethediyor.

Siemens cihazların dilinden en iyi anlayan Batıkent Siemens Servisi, detaylara çok dikkat eder. Pratik bilgiler ve hünerli elleri, cihazınızın ömrünün uzun olmasını sağlar.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir