Bahçelievler

BAHÇELİEVLER SİEMENS SERVİSİ

22   Siemens mağazasından aldığınız buzdolabı, çamaşır makinası, bulaşık makinası gibi her türlü beyaz eşyanın bozulması ve arızalanması durumunda üzülmeyin. Hemen yakınınızdaki servise koşun. Bahçelievler civarında oturanlar için Bahçelievler Siemens servisi hizmet vermektedir.

Hizmetten yararlanmak isteyenler çağrı merkezinden servise ulaşabilir. İstanbul genelinde hizmet ağı içinde yer alan bu serviste de Siemens’in diğer servislerinde olduğu gibi orijinal yedek parça, müşteri memnuniyeti, 1 yıl işçilik ve yedek parça garantisi, TSE belgeli hizmet noktalarından 7/24 hizmet verme özelliği, yeni araçları ile size hizmet vermeye daimi hazır deneyimli teknik servis elemanları mevcuttur.

Ekonomik fiyat aralığında ve güven çerçevesinde müşteri memnuniyetini ön planda tutarak size daima iyi bir hizmet vermek için çalışan bu servis tercih etmeniz gereken özelliklere sahiptir.

Ankara’da en iyi Siemens servisleri içinde yer alan Bahçelievler Siemens servisi müşteri memnuniyetini ilke alarak, bu ilke çerçevesinde işlemlerini gerçekleştirirken aynı zamanda müşterilerinin ceplerini de düşünerek uygun fiyata işler yapmaktadır.

Kapıda kredi kartı ödemesi olanağı sunarak tüketicilere ödeme kolaylığı sağlamıştır. Güler yüzlü, işini hakkıyla yapan, deneyimli ve güvenilir personeli ile tercih edilmesi gereken servisler haline gelen bu servis tüm sorunlarınızla yakından ilgilenmektedir.

Siemens’ten aldığınız herhangi bir eşyayla ilgili yaşadığınız sıkıntıyı, eğer Bahçelievler civarında oturuyorsanız derhal Siemens Bahçelievler servisine bildirip, sıkıntınızın en kısa zamanda giderilmesini sağlayabilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir