Bağlum

BAĞLUM SİEMENS SERVİSİ

33Bağlum Siemens Servisi çağrı merkezine ulaşmak artık çok kolay. Gece ve gündüz çalışan personellerimiz tüm arıza kayıtlarınızı almak için sürekli görevdedir.

Siemens markası kendini ispat etmiş , kaliteli , üstün Alman teknolojisi üretimi cihazlardır. Çamaşır makinesi bulaşık makinesi , buzdolabı , klima ve televizyon üretmi ile dikkat çekerek tüketicinin her zaman yoğun ilgisi ile karşılaşan bir marka olmuştur.

Beyaz eşya sektöründeki başarılı üretimleri ile sektörde adından sıkca söz ettirmiş ve diğer rakiplerine fark atarak bir adım öne geçmiştir…Bu kadar tercih edilmesi sebebi ile de tabi ki servis ihtiyacı doğmuştur.Biz de Bağlum Siemens Servisi olarak bu ihtiyacın bir parçasını kapatarak , sektördeki yerimizi alamktayız.

Bakım , onarım tamir montaj ve demontaj işleriniz için tercih edebileceğiniz işletmemiz sizlere yılın 365 günü servis imkanı sunmaktadır..Yaz atları öncesi klimalarınıza yaptıracağınız bakımlar sıcak dönemleri huzur ve konfor içinde geçirmenizi sağlar.Kaliteli servis hizmetlerimizin tüm olanaklarından sonuna kadar istifade etmek için lütfen bizimle iletişime geçiniz ve randevu kaydı oluşturunuz..

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir