Altındağ

              ALTINDAĞ SİEMENS SERVİSİ

33Daha iyisi ve daha güzeli varken neden başka ürünlere sahip olalım ki? Şimdilerde yılların markası olan Siemens tarafından üretilmekte olan sayısız ürünlerin birbirinden farklı özellikleri bulunmaktadır.

Bu ürünler sayesinde birçok işi bizler yapmaz ve bu zamanlarımızı kendimize ve sevdiklerimize ayırırız. Altındağ Siemens servisi bu özel markanın ürünlerine uzun yıllardır hizmet vermekte olup, her birinin sorunlarını çalışma seslerinden anlamaktadır.

Servis tarafından kullanılmakta olan aletlerin her birisi teknoloji harikası ürünler olup, servislerin sürelerini kısalttığı gibi sorunların kesin olarak çözülmesini sağlamaktadırlar.

Kendisi ile yarışan ve başka rakibi bulunmayan Altındağ Siemens servisi özellikle de onarımlarda ürünlerin ihtiyacı olan yedek parçaları sorunların tekrarlanmaması adına orijinal parçalardan seçmektedir.

Garantileri bulunan bu parçaların fiyatları da makul olduğu gibi aynı sorunlar tekrar yaşandığında her hangi bir ücret talep edilmeden yeniden servis hizmeti sunulmaktadır. Servisin çağrı merkezlerinde bulunan elemanlar kendilerini arayan müşterilerini öncelikle tanıdıktan sonra cihazların markaları, seri numaraları ve sorunları hakkında her türlü bilgiyi öğrenmektedirler.

Sonrasında telefonla gerekli olan yönlendirmeleri yapmakta olup, çoğu kez servislerin evlere gitmesine gerek kalmadan sorunların çözümlenmesi sağlanmaktadır. Düzenli olarak uzun mesaili sizler için çalışan Altındağ Siemens servisi müşterilerine gerekli güveni vermiş olup, güler yüzlü ekibi sayesinde yerinde servis hizmetleri sunarak çalışmalarına devam etmektedirler. Bu özel hizmetlerden sizlerde faydalanarak altından kalkamadığınız sorunlarınıza kısa sürede çözümler bulabiliriniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir