Çankaya

 

ÇANKAYA SİEMENS SERVİSİ

44Dünya elektronik liderleri arasında bulunan Siemens Markası her zaman başarısını kanıtlamış ve bu başarının arkasında duran bir markadır. Başarısını ürettiği ürünlerin kaliteli olmasından ve kullanım aşamasında yaşanılacak sorunlar için servis hizmetini sağlaması ile kazanmıştır.  Kaliteden ödün vermeyen kararlılıkla çalışan firmamız, Çankaya Siemens Servisi, bu anlamda bunu devam ettirme amacıyla çalışmaktadır. Servisimizde branşında uzman teknik ekibimiz olmakla birlikte, sınırsız servis hizmet vermektedirler.

Teknolojik ürünlerin hemen hepsinde olduğu gibi Siemens ürünlerde de zaman zaman sorunlar yaşanabilmektedir. Ürünler kullanıma veya üretime bağlı sorunlar çıkarabilmektedir. Sorunlar karşısında çözüm Çankaya Siemens Servisi olarak güvenilir ekibimiz ile hizmet vermekten siz değerli müşterilerimiz için mutluluk duymaktayız. Sadece sorunlu cihazlar için değil belirli dönem aralıklarında gerekli olan cihaz bakımlarınız için de firmamızdan randevu alabilirsiniz. Yönlendireceğimiz teknik ekibimiz en kısa sürede size cevap verecektir.

Cihazlardan, özellikle dönemsel kullanımda olan ürünlerin bakımı yaptırılması mutlaka gerekir. Yılda en az iki kez bakım gerektiren bu cihazlar servisimiz tarafından sizin yapacağınız çağrılar doğrultusunda, Çankaya Siemens Servisi olarak istisnasız en kısa sürede vereceğiniz adrese hizmet ulaştırmaktayız. Tüm bakım ve tespit işlemleri yanınızda gerçekleşmektedir. Cihazınızın durumu hakkında gereken bilgiler yetkili personelimiz tarafından ayrıntılı olarak sizlere verilecektir. Parça değişimi veya cihazın onarımı için servise götürülmesinin gerektiği durumlarda mutlaka siz değerli müşterimizin onayı alınır. Siz onay verdikten sonra, servis merkezine bilgi aktarılıp, malzeme siparişi verilmektedir.

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir